הרבה פעמים אנשים מתקשרים ומבקשים מחיר הכי זול לפרוכת, כמה תעלה פרוכת למנצח/בית המקדש וכדו'. יש מספר נקודות חשובות שצריך לשים לב אליהם: זה מאוד משנה באיזה רוחב הפרוכת תגיע, לדוגמא: יש לנו כאן פרוכת ברוחב מטר וכן הדוגמא של הפרוכת היא ברוחב מטר לעומת זאת יש לנו פרוכת ברוחב מטר וחצי אבל הדגם הוא רק 60 ס"מ ממילא הרקמה תיהיה הרבה פחות מדגם המקדש, וזו הנקודה החשובה שצריך לדעת: זה מאוד תלוי בפריסה של הרקמה על הפרוכת, ככל שהפריסה תיהיה רחבה יותר זה יכפיל את כמות התפרים שיהיו בפרוכת וממילא המחיר יהיה יותר יקר וזה העלות של הפרוכת הנמדדת בעיקר מכמות התפרים שיש על הפרוכת, ולכן כשלקוח מבקש הצעת מחיר אני שואל שלש שאלות מרכזיות: 1.מידת הפרוכת שהוא צריך כדי לשער את גודל פריסת הרקמה. 2.מה הדגם שהוא רוצה 3.מה התקציב שיש לו. גם אם הוא ירצה את פרוכת המקדש אבל התקציב שלו נמוך יחסית אני ינסה להתאים לו אותו דגם לתקציב שלו, איך? הדוגמא לא תיהיה בפריסה מלאה אלא מהצדדים נוסיף אלמנטים אחרים שיוזילו את העלויות ובכל לאפשר לו לקבל פרוכת איכותית בדגם שמעוניין ובתקציב שמתאים לכיס שלו.

ולמה זה חשוב להסביר עניין בקשת הצעת מחיר לפרוכת?

אנשים באים ואומרים שקיבלו הצעת מחיר מחברה אחרת ומחיר זול יותר, פרוכת דומה עם אותם דוגמאות פחות או יותר, אבל חשוב לדעת את ההבדל שהאלמנטים פרוסים בגודל שונה המחיר יהיה שונה, בנוסף וייתכן שאותם אלמנטים באותו רדיוס תפורים פחות תפירות וזה גם מה  שיכול להוזיל, אמנם אי אפשר לדעת מראש וצרך לבטוח בחברה שהם עושים עבודות איכותיות

אצלנו במתניה בתור מי שמכיר היטב את המוצרים מקרוב! המוצרים שלנו באיכות מאוד גבוהה! הרקמה מאוד צפופה ואיכותית ומחירים אטרקטיביים!!

אז שאתם ניגשים לשלב הצעת מחיר והמחיר יקר לכם חשוב שתגידו מה התקציב העומד לרשותכם כדי שנתאים את הפרוכת המתאימה לתקציב שלכם

שימו לב כשאתם ניגשים לחברה אחרת להצעת מחיר ויתכן וקבלתם הצעת מחיר זולה יותר, לא בהכרח שקיבלתם הצעת מחיר טובה יותר! הכל תלוי מה באמת מקבלים. צריך לדעת להשוות!

אשמח לתת לך הצעת מחיר הוגנת

צלצל אלינו 03-6436643 או כתוב לנו [email protected]

לקטלוג פרוכות לחץ כאן