זו היא בימת קריאה בתורה בבית הכנסת, הספרדים משתמשים בה גם כעמוד לחזן, ההבדל בין בימה אשכנזית לספרדית הוא בשיפוע הקריאה, בימה אשכנזית מותאמת לספר תורה המותקן על עץ חיים לספר תורה,
ובכדי שיהיה נח לקרוא בתורה הוא מונח על התיבת הקריאה בשיפוע, לעומת זאת בתיבת ספרדית, משתמשים בתיק לספר תורה, בכדי להניח אותו צריך משטח ישר ולכן הוא מונח על בימת תפילה בצורה ישרה.

עולם התיבות מתחלק לשני סוגים האחד בימה העומדת על רצפת בית הכנסת,
והסוג השני תיבת קריאה העומדת על בימה הגבהה שמאחור ישנם מקומות ישיבה עבור המגביה, ומהצדדים מקום לגבאי ולעולים לתורה.

 

בעיצוב ישנם שלושה מאפיינים בולטים, האחד היוקרתי והמגולף והעשיר במראה משובב נפש, לאלו שאוהבים מראה עשיר ועתיק. הסוג השני אלו במות נגרים רגילות שהמאפיין שלהם זה הפרקטיות ולאו דווקא המראה, והשלישי אלו הבמות המודרניות שמעוצבות בקפידה אבל ללא גילופים אלא בקווים מתוחכמים ומרתקים.

במתניה ניתן להשיג את כל הסוגים, תיבה לחזן לבית כנסת, בימות תפילה, תיבה לבית כנסת, מעץ מהגוני טבעי מעוצב בגילופים עמוקים ומרשימים, עם דגם של הבמות המפוארות יותר שבזה יש לנו יתרון משמעותי על המתחרים בשוק במחיר ובמראה.

למניפת צבעי העץ לחץ

לפרטים ולהצעות מחיר כתוב לנו ונחזור איליך בהקדם  [email protected]

*העיצובים באתר הינם עיצובים בלעדיים של מתניה וכל הזכויות שמורות, אין להעתיק ללא רשות כלל*

מעוניין בדגם דומה גם לארון קודש? יש לך צורך במידות אחרות? אין בעייה נוכל להכין עבורך את הדגם הזה בכל גודל - שלח לנו את כל המידע נעצב ונייצר עבורך בהתאמה מלאה (דוגמה להדמיה)

אספקה: 
מהמלאי: מידי
הזמנה חדשה: 120 יום מרגע ההזמנה

לקטלוג המלא של בימה לבית כנסת לחץ כאן