הסודות הבסיסיים לבחירת ריהוט לבית-הכנסת 

 

איך עושים ריהוט חזק יותר?


בואו ניקח לדוגמא ספריה לבית, גדולה ועמוסה בספרים, בבית של 5 נפשות (לצורך העניין) שקוראים הרבה ספרים... עכשיו אשאל אתכם, כמה פעמים משתמשים בספריה הזו ביום? 4 פעמים? 6 פעמים? 12 פעמים?

 

עכשיו, באו ונחשוב על ספריה קטנה בבית כנסת קטן של 50 אנשים. כמה פעמים משתמשים בספריה הזו ביום? לא יודעים את התשובה!?

אז אגלה לכם… 300 פעמים ביום! איך הגעתי לחשבון הזה?

שחרית, מנחה וערבית כפול 50 מתפללים כפול הוצאה והחזרה של הסידורים = 300 פעמים ביום! שזה 109,500 פעמים בשנה!!!! וזה לא כולל מניינים מזדמנים כאלו ואחרים…

 

סוד מספר 1

ריהוט לבית כנסת כגון ארון קודש או מושבים מרופדים, צריכים להיות מחומרים הכי חזקים, איכותיים ועמידים לאורך שנים טובות, לכן, לפני כל עבודה ממש חייבים לעשות תוכנית אדריכלית (וזה בכלל לא משנה כמה שנים החברה הייצרנית נמצאת בענף), ולבדוק איזה חומר הכי נכון לייצור איתו במקרה של התוכנית העכשווית המבוקשת?! האם נכון ורצוי שכולו יהיה מעץ מלא? או עדיף שילוב של עץ מלא וסנדוויץ'? ואולי אפילו לשלב MDF (קרטון דחוס וכבוש בטמפרטורה גבוהה)? כן,כן, לפעמים נכון יותר להשתמש בחומר הזה אפילו שהוא קרטון! למה? כיוון שטכנית בהתחשב במיקום של פלטות מסוימות יהיה הרבה יותר חכם ונכון להשתמש דווקא בו, אבל, גם MDF צריך לדעת לבחור (יש כמה סוגים ורמות דחיסה וחלקם עמידים בלחות גבוהה ומגיעים בעוביים שונים), בקיצור בחירת החומרים היא תהליך בלתי נפרד ויש לו השפעה ישירה על חוזק, טיב עמידות המוצר הסופי ואף משפיעה ישירות על הנראות והעיצוב של המוצר המוגמר..

 

רוצים ללמוד עוד? רוצים להתייעץ?

אני זמין עבורכם:
במייל: [email protected]

בוואטספ: לחצו כאן עכשיו ואחזור אליך

באישי: 052-5722770

 

בכבוד רב,

אסף חסון